Kyselina hyaluronová

E-mail Vytisknout

kyselina hyaluronováKyselina hyaluronová je přirozeně se vyskytující látka, kterou běžně najdeme v lidském těle. Nachází se zejména v pojivové tkáni, najdeme ji v očním sklivci, v kloubech a samozřejmě také v kůži. Aplikace kyseliny hyaluronové se v plastické chirurgii stala každodenní záležitostí, která úspěšně bojuje proti vráskám.

Kyselina hyaluronová - výplně vrásek

Kyselina hyaluronová, aplikovaná pomocí tenoučké jehly, zajistí adekvátní hydrataci pokožky a přirozené vypnutí pleti. Kvůli stáří se kůže vysušuje a stává se křehkou - to se projevuje tvorbou vrásek. Na obličeji můžeme pozorovat různé nerovnosti a vrásky, a to zejména kolem očí, nad horním rtem a kolem nosu, dále také například na krku.

Kyselina hyaluronová všechny výše uvedené efekty stárnutí pleti potlačuje a díky ní docílíme omlazení pleti a vyhlazení vrásek.

Kyselina hyaluronová - rychlý boj proti vráskám

Aplikace kyseliny hyaluronové je rychlá: stačí obvykle 30 minut Vašeho času. Trvání účinku je individuální, ale udává se v rozmezí 6 - 12 měsíců, máme však pacientky, které udávají i 18 měsíců účinku.

Kontraindikace aplikace kyseliny hyaluronové:
- přecitlivělost na kyselinu hyaluronovou
- poruchy autoimunity nebo podmínky ohrožující imunitní systém
- těhotenství, kojení
- kožní infekce

Cena aplikace kyseliny hyaluronové

Cena zákroku je od 6500 Kč v závislosti na množství použitého materiálu.